יום חמישי, 19 באוקטובר 2017

קפה ירוקפה ושם אתם שומעים על הדבר שנקרא קפה ירוק, אתם מניחים לעצמכם שזהו איזה טעם מסוים או אחד מסוגי ההכנה של אספרסו. מעטים מכם פונים למומחה ומבררים על כך.
אז מזה בעצם קפה ירוק?
קפה ירוק, כמו שהשם אולי מעיד, הוא קפה בצבע ירוק.בעצם זה אותו קפה רגיל שאנו שותים פשוט הוא לא עבר קליה ולכן עדיין לא קיבל את הצבע החום שאנו מכירים שהרי מתקבל מתהליך הקלייה של פולי הקפה.
קפה ירוק נחשב למשקה הרבה יותר בריא מהקפה הרגיל מכיוון שהוא אינו קלוי, שהרי הקלייה היא שמוציאה את כל החומרים הטבעיים שנמצאים בתוך פרי הקפה. הקפה הירוק מציע יתרונות בריאותיים רבים. המרכיב המרכזי הוא החומצה הכלורגנית שתומכת בשריפת השומן.
חומצה זו הינה נוגד חימצון (אנטיאוקסידנט) מאד חזק הנלחם ברדיקלים חופשיים במחזור הדם. היעילות שלה היא להאט את תהליך ההזדקנות, לשפר את מחזור הדם וטונוס שרירים.
אותו חומצה, מעכבת את השחרור של אנזים הנקרא G6P, עיכוב אשר מייצב בצורה משמעותית רמות גלוקוז (סוכר) בדם, כך שסכרתיים יכולים להפיק תועלת מנטילת תוסף זה. כמובן שישנו התועלת בהפחתה במשקל ואיזון טוב יותר של רמות הסוכר.
כן, כן שמעתם נכון, הקפה הירוק יכול להיות זה שיפתור לכם את בעיית הירידה במשקל באופן טבעי ובריא לחלוטין!
אחר הפירוט המדעי הבנתם את יתרונותיו של הקפה הירוק אתם בטח שואלים את עצמכם למה לא כולם קונים את זה?!
אז ככה, ראשית, הקפה הירוק כפי שאמרנו בתחילה אינו מוכר בעולם מפני שכל היתרונות שלו התגלו בשלב מאוחר יותר ואנשים כבר התרגלו לאספרסו הרגיל. שנית גם אנשים אשר מכירים ויודעים את הקפה הירוק לא מעוניינים בקנייתו בגלל ההתעסקות.
מזאת אומרת?
הקפה הירוק מיועד לחובבי הקפה המושבעים איך נקרא לזה "הפריקים" שבינינו, המוכנים להשקיע את נשמתם בהכנת קפה ונהנים מעצם הכנתו. הקפה הירוק דורש קלייה וטחינה מיוחדים שנעשים רק על ידי מכשירים מיוחדים, כמובן שזה משתלם שהרי טעם הקפה היוצא מיוחד בטעמו ריחו וצבעו. את הקפה הירוק כל אחד קולה לפי טעמו ורצונו ובכך יוצר את הכוס המושלמת שהוא רוצה על ידי השתתפות בכל תהליך ההכנה באופן חוויתי.
זהו מכשיר הקלייה בשביל הקפה הירוק. הייחודיות של Gene Cafe מאפשרות התאמות ידניות לזמן ולטמפרטורה במהלך מחזור הצלי. את הציר מחוץ זכוכית צלי קאמרית מאפשר חשיפה מקסימלית במהלך מחזור צלוי.
קל להבחין באופן הצלייה בשל תא זכוכית צלי, ובכך יש אפשרות  לשנות את הזמן או הטמפרטורה לאורך הצלי. המכשיר כולל אספן מידות גדול יותר שיכול להתמודד עם הקפה הכבד ביותר, והוא יכול להיות מחובר צינורות צינור מייבש לפרוק את עשן החוצה חלון. הטוסטר הוא שקט מאוד בהשוואה למכונות אוויר.
איפה אפשר להשיג?
בחנות שלנו תוכלו למצוא שקיות קילו של פולי הקפה הירוק, ניתן אף לבקש טחון, ואז יטחנו לכם במקום ,במכשיר מיוחד ותוכלו לקבל קפה ירוק טרי הביתה.
נוסף על כך קדמה מייבא את Gene Cafe – מכשיר הקלייה הביתית ותוכלו למצוא עליו פירוט מחירים פה באתר.


3 תגובות: